Kategorie

Producenci

Ostatnio przeglądane

TC Helicon VOICELIVE TOUCH

VoiceLive Touch to pierwszy procesor wokalowy, którego obudowa pozwala na postawienie go na biurku a także na zawieszenie na statywie mikrofonowym, a kształt zapewni wygodną obsługę w którejkolwiek z tych pozycji. Sprytne, nieprawdaż?

Więcej szczegółów

1 700,00 zł

voicelive touch

Nowy

1 Przedmiot

Producent: Tc Helicon

Więcej informacji

Jednak obudowa to nie wszystko: VoiceLive Touch pod intuicyjnym, dotykowym interfejsem użytkownika mieści unikalną technologię przetwarzania sygnału, opracowaną przez niestrudzonych inżynierów-odkrywców z TC-Helicon. Upakowali oni do tej niewielkiej obudowy efekty wokalowe pochodzące z bestsellerowej serii VoiceLive: reverb, doubling, HardTune, MicroMod, delay oraz transducer. Zainspiruj się niesamowitymi, naturalnie brzmiącymi harmoniami – masz aż 8 głosów do wyboru – i steruj nimi za pomocą swojej gitary, MIDI lub zewnętrznym źródłem dźwięku (np. odtwarzaczem MP3) podłączonym do złącza AUX. Dodatkowa funkcja Global Tone automatycznie dopasuje nastawy eq, kompresora, de-essera i bramki do Twojego głosu, cały czas dbając byś w swym wystąpieniu nie musiał się martwić o dobre brzmienie. W pamięci VoiceLive Touch znajdziesz 200 fabrycznych presetów, z których każdy możesz dowolnie edytować, a 5 ulubionych przypisać do przycisków szybkiego dostępu, umieszczonych na dotykowym panelu użytkowanika.

VoiceLive Touch to również intuicyjny looper, pozwalający na zapisanie do 6 stereofonicznych pętli o długości 30 sekund w jakości hi-fi, lub 60 sekund w mono, przy czym na każdą z tych pętli możesz nakładać dowolne efekty oferowane przez VoiceLive Touch. Funkcją upraszczającą obsługę loopera jest tryb Shots Mode, oferujący natychmiastowy dostęp do nagranych pętli za pośrednictwem 5 przycisków grupy Favorites. Tryb Shots Mode odtwarza pętle błyskawicznie, jakbyś wyzwalał je z syntezatora lub samplera, kiedy tylko Ci przyjdzie to do głowy.

Nawigację w interfejsie VoiceLive Touch ułatwia dotykowy slider, zaś dodatkową, zdalną kontrolę umożliwi opcjonalny dynamiczny mikrofon MP-75 lub MP-76 oraz opcjonalny footswitch Switch-3.