Kategorie

Producenci

Ostatnio przeglądane

TC Helicon G-MAJOR 2

1 890,00 zł

gmajor 2

Nowy

1 Przedmiot

Producent: Tc Helicon

Więcej informacji

Jeśli nigdy wcześniej nie korzystałeś z multiefektów gitarowych, prawdopodobnie możesz zastanawiać się ile dni Ci zajmie dostosowanie G-Major 2 do swoich potrzeb, ale naprawdę nie ma powodów do paniki! Presety, które są w nim zainstalowane spełnią Twoje podstawowe potrzeby, dzięki czemu będziesz gotowy do pracy z nim w przeciągu kilku minut. Jeśli jednak będziesz chciał wyjść poza fabryczne ustawienia, edycja ich nie sprawi Ci większego kłopotu!

G-Major 2 jest następcą legendarnego G-Major, rozwiniętym w oparciu o sugestie użytkowników, ale przy zachowaniu wysokiej jakości efektów TC Electronic oraz przystępnej ceny. Jako jedna z najbardziej innowacyjnych marek w branży procesorów sygnałowych, TC Electronic udostępnia całą swoją rozległą wiedzę i doświadczenie dla Twojego użytku. Logiczna obsługa poprzez intuicyjny interfejs użytkownika pozwoli Ci w zaledwie kilka minut na konfigurację wysokiej jakości brzmień, które są dostępne z każdego podłączonego pedału MIDI.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do pracy z kilkoma, szeregowo połączonymi efektami typu stomp box, możesz używać G-Major 2 w podobnej konfiguracji. Po prostu podłącz pedał MIDI zdolny do wysyłania komunikatów Control Change do G-Major 2, wprowadź proste ustawienia i już możesz korzystać z systemu jak z tradycyjnych gitarowych kostek, które włączasz i wyłączasz gdy są potrzebne. G-Major 2 umożliwia również zmianę nawet do czterech kanałów w Twoim wzmacniaczu za pomocą przełącznika przekaźnikowego. Jest to funkcja niedostępna w innych urządzeniach MIDI.

Jakość efektów w G-Major 2 jest gwarantowana, ale jesteśmy pewni, że po spędzeniu kilku godzin na zabawie ustawieniami, możesz zacząć doceniać wiele innych możliwości jakie zapewnia G-Major 2. Po prostu sprawdź sam:

- Univibe
- Tri-Chorus
- Through Zero Flanger
- Przestrojone reverby TC Electronic
- Nowy blok filtr/wah zaimportowany wprost z G-System
- Reverse Delay
- Inteligentny pitch shifter
- Modulowane delaye
- Edytor PC/Mac
- Przekaźnikowe przełączanie kanałów