Kategorie

Producenci

Promocje

Od 20.11.2018 do 20.01.2019 nowi i dotychczasowi użytkownicy Akai Fire otrzymują za darmo trzymiesięczny dostęp do biblioteki Splice, czyli do ponad 2 milionów sampli, loopów, efektów i presetów.

Bezpłatny trzymiesięczny dostęp do Splice obowiązuje w okresie od 20.11.2018 do 20.01.2019.

Zaloguj się na konto na stronie Akai Professional, zarejestruj kontroler Fire i kliknij na link z promocją Splice, aby przejść na stronę internetową Splice.

Splice Sounds oferuje artystom miliony łatwych do pobrania brzmień, od zwykłych klaśnięć, przez brzęczący 808 i lądowanie 747, po rzadki 20-calowy cienki talerz china firmy Zildjian i wszystko pomiędzy.

Jeśli muzyczny umysł artysty może coś stworzyć, Splice może to dostarczyć!
Możliwości warstw, filtrów, przesterów i efektów są praktycznie nieograniczone. Miliony muzyków – od twórców hitów z list przebojów po producentów domowych – zaglądają do Splice, aby zacząć coś nowego lub ruszyć z miejsca, iść do przodu i rozwijać swoją muzykę.

W Splice rozwijany jest sposób, w jaki ludzie tworzą, łączą się ze sobą i współpracują. Codziennie zmieniany jest sposób, w jaki ludzie tworzą muzykę. Splice nie tylko reaguje na to, czego muzycy potrzebują w danej chwili, lecz także dalej rozwija ich kreatywność, pytając, czego potrzebują w przyszłości.

Od  biblioteki próbek z przeglądarką po pionierskie plany wynajmu wtyczek – produkty Splice napędzają twórczy flow muzyków. Miliony muzyków – od twórców hitów z list przebojów po producentów domowych – zaglądają do Splice, aby zacząć coś nowego lub ruszyć z miejsca, iść do przodu i rozwijać swoją muzykę.

Akai Fire to pierwszy na świecie kontroler przeznaczony specjalnie dla FL Studio. Fire został stworzony w ścisłej współpracy z producentem oprogramowania Image-Line.

Fire jest płaski, ultraprzenośny i skonstruowany z myślą o usprawnieniu pracy oraz ręcznej, bezpośredniej obsłudze podstawowych funkcji FL Studio. Stanowi najlepszą platformę pozwalającą na maksymalne wykorzystanie uznanych możliwości produkcyjnych FL Studio.

Fire świętuje długo wyczekiwane pojawienie się FL Studio na platformie Mac OS, tworząc całkowicie nowy, ręczny sposób interakcji z popularnym program DAW zarówno dla użytkowników komputerów PC, jaki i Mac.
W sercu integrującego się plug-and-play kontrolera Fire znajduje się matryca dynamicznych padów RGB w układzie 4×16. Szybko wprowadzaj rytmy do sekwencera krokowego lub przełączaj się do trybu Performance w celu grania na żywo i nagrywania dźwięków oraz wyzwalania patternów.

Fire przynosi ręczne, niewymagające używania myszki rozwiązanie miksujące do środowiska FL Studio. Zawiera cztery banki czterech pokręteł dotykowo-pojemnościowych, umożliwiając użytkownikowi natychmiastowy podgląd i regulację wartości parametrów. Umożliwia to bardziej intuicyjny sposób pracy, dając najlepszą kontrolę nad kanałem, mikserem i parametrami przypisywanymi przez użytkownika.

Dzięki połączeniu sił Splice i Akai Professional wszelcy entuzjaści produkcji na FL Studio mają natychmiastowy dostęp do obszernej biblioteki niezbędnych brzmień i rozwiązania sterującego, starannie stworzonego dla maksymalnej ekspresji twórczej – stworzenie czegoś nowego nigdy nie było tak proste!